Giriş Yap

Şifremi Unuttum

Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız,1990 yılında İzmir / Menemen / Ulukent Sanayi Bölgesinde oto servis ve garaj ekipmanları alanında üretimlerine başlamış olup günümüze kadar uzanan gelişim süreci sonunda konum itibariyle sektörünün yenilik ve teknoloji kullanımında öncü ve lider bir firması haline gelmiştir.

Otomotiv gurubu olarak seyyar balans makineleri, far ayar cihazları, bilgisayarlı sabit balans makineleri, rot ayar cihazları, resepsiyon liftleri, jant düzeltme ve jant parlatma makineleri üretimlerimizden sadece başlıcalarıdır.

Otomotiv sektöründe TSE, ISO 9000:2001 ve CE kalite belgelerimizle birlikte oldukça geniş ve detaylı ürün yelpazesine sahip olmamızın yanında, ürettiğimiz makineler sadece bu alanla sınırlı kalmamıştır. Pervane, rotor, fan, şaft ve birçok kendi ekseninde dönen objelerin dikey ve yatay balanslarını yapabilen hassas ölçüm ve test cihazlarını da imal etmekteyiz.

Firmamız çoğunlukla Avrupa, Kuzey ve Güney Amerika, Afrika, Asya ve Orta Doğu ülkelerinin yanı sıra Avustralya ve farklı bölgelerdeki bir çok ada ülkelerine ihracat yapmaktadır. Ürünlerimizi dünyanın dört bir yanına ihraç etmemiz bizim için haklı bir gurur kaynağıdır.

Satış Sonrası Garanti kapsamında servis hizmetlerimizi 1 yıl boyunca hiçbir ön koşul aramaksızın müşterilerimize sunmaktayız. Gezici servislerimiz ise belli bir plan ve rotasyon çerçevesinde yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimize bakım – onarım ve eğitim hizmetleri vermeye devam etmektedir.

İstanbul şubemiz talep halinde kendilerine yakın sayılabilinecek bölgelerdeki müşterilere aynı gün içinde ulaşıp yerinde servis desteği vermektedir. Ve böylelikle müşterilerimiz servis ve bakım faaliyetlerini ara vermeden devam edebilmektedirler.